hils på våre ansatte

Monica berg åsløkk

Daglig leder / HMS-rådgiver / bedriftsergoterapeut / yrkeshygieniker / sertifisert faktaundersøker

 

monica@mhms.no
922 65 452

malin bruset

Sykepleier 

HMS-rådgiver 

Førstehjelpsinstruktør 

 

malin@mhms.no
414 27 535

Malin Hofseide 

Vernepleier

HMS-rådgiver / Faktaundersøker  Førstehjelpsinstruktør
Kursansvarlig 

malinm@mhms.no
936 07 953

Malin LANGHOLM


Kontormedarbeider Førstehjelpsinstruktør


malinl@mhms.no
916 90 864

Lars røv sødergren


Ergoterapeut / HMS Rådgiver med yrkeshygienisk kompetanse Førstehjelpsintruktør

 

lars@mhms.no
986 45 101

Britt trine falcon


Bedriftslege       

Sjømannslege 

britt@mhms.no
906 97 734

samarbeidspartnere

Sigmund M. Trønsdal

Sigmund M. Trønsdal

HMS-rådgiver, Norsk landbruks-rådgivning